Додатна настава географије
sekcijaОве школске године ријешила сам да у склопу наставе географије понудим ученицима нешто ново.

Ријеч је о додатној настави под називом „Заштита природног и културног наслијеђа ФБиХ и Републике Српске“. Зашто оба ентитета? Одговор је јасан. Природне љепоте не познају политичке подјеле, а и многа културна блага српског становништва се налазе у ФБиХ. То говори о вјековном животу Срба на читавом простору БиХ.

Наш рад ће бити, углавном, на терену, а циљ је да упознам ученике са природним и културним љепотама наше државе.

Сви ученици којима предајем и који желе да се с нама друже и раде на терену добро су дошли.

Живка Кукрић, проф. географије

Обилазак терена Јајце–Језеро–Шипово-Мањача

Додатна настава географије | 28.10.2012.
Кажу да ни један други босанскохерцеговачки град на тако малом простору не садржи толико културног блага и архитектонских стилова. Један до другог налази се Римски храм из 3. вијека посвећен богу Митрасу и врло вриједан примјерак средњовјековне архи... више
Укупно: 1 | Приказано: 1-10
<<<1>>>