Кошаркашка секција
sekcijaИ као спорт и као секција, кошарка привлачи велики број ученица и ученика. Кошаркашка игра је један од најдинамичнијих и најатрактивнијих спортова. Одликује се: брзином, прецизношћу, снагом тијела и снагом ума... Можда је због тога привлачна за играње и гледање! Кошаркашка секција у Гимназији егзистира већ дуги низ година. У својој историји имала је одличне резултате и увјек је била у самом врху средњошколског такмичења. Часови секције се одржавају једном седмично и том приликом радимо на усавршавању и побољшању тактичко-техничких детаља. Тако обезбјеђујемо што бољу припрему за такмичење. Мислимо да, не само кошарку, већ све спортове за средњошколце можемо вратити у базу спортске пирамиде, као неизоставни почетни процес спортске едукације и регрутације за спортске клубове.

Мале олимпијске игре

Кошаркашка секција | 19.3.2012.
Гимназијска кошаркашка секција се и ове школске године такмичи у школској лиги. На Малим олимпијским играма постигли су изузетне резултате под менторством професора Далибора Ступара и Мирка Вулина. више
Укупно: 1 | Приказано: 1-10
<<<1>>>