Завршна изложба ученика ИБ програма

23. април 2018. године

У понедјељак, 16. априла 2018. године у холу Гимназије отворена је изложба ученика Програма интернационалне матуре, који похађају предмет Visual Arts.

У понедјељак, 16. априла 2018. године у холу Гимназије отворена је изложба ученика Програма интернационалне матуре, који похађају предмет {[лат]}Висуал Артс{[лат]}.

Изложбу је отворио професор овог предмета, Срђан Косић, који је прије отварања рекао неколико ријечи о уопштеном раду ученика у претходне двије године као и о дјелима сваког од ученика, појединачно.

Ученици су на почетку програма имали задатак да изаберу тему која ће им бити фокус и полазна тачка у њиховом стварању. Своје теме су кроз двије године обрадили у неколико различитих ликовних техника, а највише су се базирали на тему човјека у различитим аспектима.

Ученици чији су радови представљени су:

Анђела Корица

Анђела Пиљагић