Гимназијалци обиљежили завршетак наставне године

19. јун 2017. године

Посљедњи дан школске 2016/2017. године,гимназијалци су заједно са својим професорима и управом школе провели у природи, на излету у спортско-рекреативном центру „Млинска Ријека“.

Овог пута осим првих и других разреда, након екскурзије, излету су се придружили и трећи разреди те употпунили цјелодневно дружење. Осим организованих турнира у одбојци, фудбалу и кошарци, разноврстан и занимљив програм употпунила је игра тражења блага. Најбољи такмичари награђени су ручком који су подијелили са својим пријатељима. Након спортских турнира, пливања у базену, свирања гитаре и хармонике и пјевања, присутни су уживали у мирису роштиља. Након направљене паузе, сви су се вратили својим активностима и поново се чуо жагор и смијех средњошколаца. Свему дође крај, па и овом лијепом дружењу. Спремивши ствари сви су се запутили назад кући, осјећајући се срећно и испуњено јер је још један дан забиљежен у лијепом сјећању. Захваљујемо се свима који су присуствовали овогодишњем излету, а посебне честитке побједницима турнира!

Ирена Лукач III1

Фотограф: Душан Вученовић III7